Strona startowa Aktualności WIKTOROWO 2013

WIKTOROWO 2013


1 maja br. gościliśmy na Konsultacjach Sztuk Walki w malownicznym Wiktorowie nad Jeziorem Ostowieckim na Kujawach w składzie: SAMURAJ - sensei Adam Borkowski, sempai Marika Piotrowska i sempai Szymon Piotrowski oraz BUSHIDO - sensei Michał Radziemski i sempai Kamil Imański.

Konsultacje przebiegały w miłej, weekendowej atmosferze, co na szczęście nie kolidowało z zaangażowaniem prowadzących jak i uczestników oraz jakością i skutecznością prezentowanych technik, a co za tym idzie doskonaleniem naszych umiejętności walki. Ćwiczyliśmy podstawowe elementy karate i ju-jitsu oraz samoobrony pod okiem mistrzów PAJJ / IMAF - Mirosław Glaz i Mirosław Wiśniewski, prezydenta IMAF EUROPE - Jens Fricke oraz mistrza karate z Poznania - Marek Pawlaczyk. Podstaw walki i jakicholwiek form rekreacji i poruszania się, zwłaszcza w ciepły weekend majowy nigdy za wiele ;)

W trakcie konsultacji omówiono zasady i regulaminy najbardziej interesujących nas konkurencji JU-JITSU KATA PARAMI oraz nowej konkurencji IMAF - JU-JITSU MIXED KUMITE, które rozegrane zostaną na zbliżających się dużymi krokami MP IMAF w Słupsku 1.06.2013r.

Poniżej kilka fotek, wkrótce szersza relacja oraz więcej zdjęć.