Strona startowa Osiągnięcia

popup

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ZAWODNIKÓW KLUBU

09.12.2017, Ślesin
Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Ślesina
Mateusz Janczewski - II miejsce w kat. 25kg
Marika Juszczak - III miejsce w kat. +40kg

02.12.2017, Konin
VI Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Ju-Jitsu Grappling
Mateusz Janczewski - I miejsce w kat. dzieci młodsze -25kg
Gabriela Janusz - I miejsce w kat. dzieci młodsze - mixt -30kg (ne-waza)
Eryk Juszczak - I miejsce w kat. junior -80kg
Jakub Budziński - II miejsce w kat. dzieci starsze -50kg
Marika Juszczak - II miejsce w kat. dzieci starsze - dziewczynki +35kg
Jan Szafrański - II miejsce w kat. dzieci młodsze - mixt -30kg (ne-waza)
Franciszek Dymek - III miejsce w kat. młodzik / junior -70kg
Krzysztof Martynowicz - III miejsce w kat. młodzik +70kg
Łukasz Rewers - III miejsce w kat. młodzik -70kg

21.10.2017, Zielona Góra
XXI Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu
Marika Juszczak - III miejsce w konkurencji GRAPPLING w kat. -45kg
Krzysztof Martynowicz - III miejsce w konkurencji GRAPPLING w kat. -72kg

03.06.2017, Nowe
Mistrzostwa Polski IMAF
1.
Konkurencja KATA JU-JITSU
Marika i Szymon Piotrowscy - II miejsce w kat. senior mixt
2.
Konkurencja FIGHTING JU-JITSU
Monika Mazurek - I miejsce w kat. senior
Marika Piotrowska - II miejsce w kat. senior
3.
Konkurencja JU-JITSU MIXED KUMITE
Monika Mazurek - I miejsce w kat. senior
Marika Piotrowska - II miejsce w kat. senior

25.03.2017, Konin
II Puchar Wiosny Ju-Jitsu
Jakub Budziński - I miejsce w kat. dzieci starsze -30kg
Krzysztof Martynowicz - I miejsce w kat. młodzik -70kg
Eryk Juszczak - I miejsce w kat. kadet -85kg
Mateusz Janczewski - II miejsce w kat. dzieci młodsze -23kg
Łukasz Rewers - II miejsce w kat. młodzik -64kg
Marika Juszczak - II miejsce w kat. "K" dzieci -40kg
Monika Mazurek - II miejsce w kat. "K" senior -65kg

03.12.2016, Konin
V Mistrzostwa Ziemi Konińskiej w Ju-Jitsu Grappling 2016
Maja Budzyńska - I miejsce w kat. dziewcząt -31kg
Łukasz Rewers - II miejsce w kat. kadet -63kg
Mateusz Janczewski - III miejsce w kat. dzieci młodsze -22kg
Eryk Juszczak - III miejsce w kat. kadet -82kg
Marika Juszczak - III miejsce w kat. dziewcząt -52kg

26-27.11.2016, Banja Luka (Bośnia i Hercegowina)
Mistrzostwach Europy IMAFE
1.
Konkurencja GRAPPLING
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. senior +71kg
2.
Konkurencja SPORT JU-JITSU
Monika Mazurek - I miejsce w kat. senior -65kg
Monika Mazurek - II miejsce w kat. junior -65kg
Szymon Piotrowski - II miejsce w kat. senior +94kg
Marika Piotrowska - III miejsce w kat. senior +65kg
3.
Konkurencja KATA JU-JITSU
Monika Mazurek i Marika Piotrowska - II miejsce w kat. kobiety
Marika i Szymon Piotrowscy - II miejsce w kat. mixt

01.10.2016, Kobylnica k/Słupska
Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza
1.
Puchar Polski Ju-Jitsu Kata Parami PAJJ
Marika i Szymon Piotrowscy - II miejsce
Anna Łukaszewska i Monika Mazurek - III miejsce
2.
Konkurencja FIGHTING JU-JITSU
Szymon Piotrowski - I miejsce w kat. mężczyzn open
Monika Mazurek - I miejsce w kat. kobiet open
Marika Piotrowska - II miejsce w kat. kobiet open
3.
Konkurencja SPORT KEN-JUTSU
Monika Mazurek - II miejsce w kat. kobiet open

04.06.2016, Złotoryja
Mistrzostwa Polski IMAF
1.
Konkurencja JU-JITSU MIXED KUMITE
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. +73kg
Monika Mazurek - II miejsce w kat. -72kg
Marta Smółka - II miejsce w kat. -53kg
2.
Konkurencja JU-JITSU KATA
Marika i Szymon Piotrowscy - II miejsce w kat. pary mieszane +19lat
3.
Konkurencja SPORT KEN-JUTSU
Szymon Piotrowski - I miejsce w kat. senior +180cm
Monika Mazurek - II miejsce w kat. seniorki

16.05.2016, Konin
Puchar Wiosny Ju-Jitsu Grappling
Marta Smółka - I miejsce w kat. dziewcząt +40kg
Łukasz Rewers - II miejsce w kat. młodzik +50kg

23.04.2016, Konin 
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Wschodniej w Sportach Walki „SHOOTERS CUP 2”
Marta Smółka - I miejsce w konkurencji GRAPPLING w kat. dziewcząt +40kg
Jan Prus - III miejsce w konkurencji GRAPPLING w kat. junior

09.04.2016r, Inowrocław 
Drużynowe MP / Grand Prix IMAF
1. Konkurencja drużynowa KATA JU-JITSU 
Marika i Szymon Piotrowscy - II miejsce w kat. senior
2. Konkurencja drużynowa JU-JITSU MIXED KUMITE
Adam Borkowski, Szymon Piotrowski, Jan Prus - II miejsce w kat. senior
3. Konkurencja drużynowa SPORT KEN-JUTSU
Monika Mazurek, Marika Piotrowska, Marta Smółka - III miejsce w kat. senior
4. Konkurencja indywidualna GRAPPLING
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. senior
Monika Mazurek - II miejsce w kat. senior
Marta Smółka - III miejsce w kat. młodzik
Jan Prus - III miejsce w kat. młodzik
5. Konkurencja indywidualna SPORT KEN-JUTSU
Monika Mazurek - II miejsce w kat. senior

03.04.2016, Zielona Góra
IV Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki
1. Konkurencja KATA JU-JITSU PARAMI
Marika i Szymon Piotrowscy - III miejsce w kat. senior
2. Konkurencja GRAPPLING
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. senior +70kg
Monika Mazurek - II miejsce w kat. senior +70kg
Marta Smółka - II miejsce w kat. 2000-01 -60kg
Szymon Piotrowski - II miejsce w kat. 1999-98 +70kg
3. Konkurencja SPORT KEN-JUTSU
Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. junior/senior

05.12.2015, Konin
IV Mistrzostwa Ziemi Konińskiej W Ju-Jitsu Grappling 2015
Krzysztof Martynowicz - I miejsce w kat. dzieci -60kg
Jan Prus - II miejsce w kat. młodzik -70kg
Jakub Tralewski - II miejsce w kat. junior +70kg
Jacek Michalski - II miejsce w kat. senior -80kg
Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. senior +80kg
Marta Smółka - III miejsce w kat. dziewcząt -50kg
Łukasz Rewers - III miejsce w kat. młodzik -50kg

17.10.2015, Słupsk
Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza
1.
Puchar Polski Ju-Jitsu Kata Parami PAJJ
Adam Borkowski i Michał Radziemski (KCJJ / BUSHIDO) - I miejsce
Marika i Szymon Piotrowscy - III miejsce
2. Konkurencja FIGHTING JU-JITSU
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. open
Monika Mazurek - II miejsce w kat. open
Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. open
3. Konkurencja KEN-JUTSU
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. +150cm

06.06.2015, Ruda Śląska
Mistrzostwa Polski IMAF
Marika Piotrowska - I miejsce w konkurencji JU-JITSU MIXED KUMITE kat. senior
Szymon Piotrowski - III miejsce w konkurencji JU-JITSU MIXED KUMITE kat. junior

23.05.2015, Konin
Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Wschodniej W Sportach Walki „SHOOTERS CUP”
Szymon Piotrowski - I miejsce w konkurencji GRAPPLING kat. chłopców do 18 lat +75kg
Jakub Tralewski - II miejsce w konkurencji GRAPPLING kat. chłopców do 18 lat -75kg

03.05.2015, Jelenia Góra
Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju-Jitsu
1.
XIX Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu Kata Parami
Marika Piotrowska i Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. senior
2. Konkurencja FIGHTING
Szymon Piotrowski - I miejsce w kat. junior

29.03.2015, Zielona Góra
III Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra
Marika Piotrowska - I miejsce w konkurencji GRAPPLING kat. senior +1996 +70kg
Szymon Piotrowski - II miejsce w konkurencji GRAPPLING kat. junior 1998-1997 +73kg
Jakub Tralewski - III miejsce w konkurencji GRAPPLING kat. junior 1998-1997 -73kg

21.03.2015, Łódź
Puchar Polski IMAF
1.
Konkurencja KATA JU-JITSU
Marika Piotrowska i Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. senior
2. Konkurencja SPORT KEN-JUTSU
Marika Piotrowska - I miejsce w kat. senior
Jakub Tralewski - I miejsce w kat. junior -170cm

06.12.2014, Konin
Mikołajkowe Mistrzostwa Ziemi Konińskiej 2014
Tomasz Siwko - I miejsce w kat. -105kg
Jacek Michalski - II miejsce w kat. -100kg
Łukasz Rewers - II miejsce w kat. 36-42kg

18-19.10.2014, Nowe
Otwarte Mistrzostwa Europy IMAF
Jakub Tralewski – I miejsce w konkurencji SPORT KEN JUTSU kat. kadet 13-15lat

04.10.2014, Zielona Góra
XVIII Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju-Jitsu

1. Konkurencja JU-JITSU KATA PARAMI
Marika Piotrowska i Szymon Piotrowski – III miejsce w kat. senior
2. Konkurencja SPORT KEN-JUTSU
Marika Piotrowska – I miejsce w kat. senior
Szymon Piotrowski – I miejsce w kat. kadet
3. Konkurencja GRAPPLING
Szymon Piotrowski – II miejsce w kat. kadet +75kg
Jakub Tralewski – II miejsce w kat. kadet -75kg

06.09.2014, Słupsk
Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza

1. Puchar Polski Ju-Jitsu Kata Parami Polskiej Akademii Ju-Jitsu
Marika Piotrowska i Szymon Piotrowski - I miejsce
Szymon Piotrowski i Jakub Tralewski - II miejsce
2. Konkurencja KEN-JUTSU
Marika Piotrowska - III miejsce w kategorii 170cm

07.06.2014, Olkusz
Mistrzostwa Polski IMAF w Sztukach
Walki
Marika Piotrowska - II miejsce w konkurencji SPORT KEN JUTSU kat. kobiety +19lat
Jakub Tralewski - III miejsce konkurencji SPORT KEN JUTSU kat. mężczyźni 16-18lat -177cm

12.04.2014, Zielona Góra
II Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki O Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra

1. Konkurencja JU-JITSU KATA PARAMI
Marika Piotrowska i Szymon Piotrowski - II miejsce w kat. senior
2. Konkurencja KEN-JUTSU
Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. junior/senior

05.04.2014, Żagań
Puchar Polski IMAF W Sztukach Walki

Szymon Piotrowski - II miejsce w konkurencji JU-JITSU MIXED KUMITE kat. junior 16-18lat, waga ciężka
Jakub Tralewski - III miejsce w konkurencji JU-JITSU MIXED KUMITE kat. kadet 13-15lat, waga średnia

05.06.12.2013, Konin
Mistrzostwa Ziemi Konińskiej w Ju-Jitsu Grappling

Tymon Salzman - I miejsce w kat. chłopcy młodsi
Tomasz Siwko - I miejsce w kat. +90kg
Jacek Michalski - I miejsce w kat. -80kg
Rafał Andrzejczak - II miejsce w kat. -80kg
Przemysław Kaczmarek - II miejsce w kat. 80-90kg
Franciszek Dymek - III miejsce w kat. 35-40kg
Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. +90kg

19.10.2013, Alba Iulia (Rumunia)
Otwarte Mistrzostwa Europy IMAF

Adam Borkowski i Michał Radziemski (KCJJ / BUSHIDO) - II miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami / Duo System" kat. senior

01.06.2013, Słupsk
Otwarte Mistrzostwa Polski IMAF w Sztukach Walk
i
1. Konkurencja JU-JITSU MIXED KUMITE
Adam Borkowski (KCJJ / SAMURAJ) - II miejsce w kat. senior +85kg
Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. junior -85kg
Jakub Tralewski - III miejsce w kat. junior +65kg
2. Konkurencja KATA JU-JITSU PARAMI
Marika Piotrowska i Szymon Piotrowski - II miejsce w kat. +15lat
Adam Borkowski i Michał Radziemski (KCJJ / BUSHIDO) - III miejsce w kat. +19lat

06.04.2013, Tuliszków
II Powiatowe Mistrzostwa Judo

Dawid Kwiatkowski - III miejsce w kat. 2003/2004, 43kg

11.12.2012, Żychlin k/Konina
Mikołajkowe Derby Konina

Szymon Piotrowski - III miejsce w kat. +85kg

09.12.2012, Konin
Mikołajkowy Turniej Judo

Jakub Michalski - II miejsce w kat. 2003 do 28kg
Szymon Piotrowski - II miejsce w kat. 1998 do 81kg
Tymon Salzman - III miejsce w kat. 2006 do 22kg
Sebastian Marciniak - III miejsce w kat. 2000 do 55kg

27.10.2012, Zielona Góra
Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju-Jitsu

Jakub Tralewski - I miejsce w konkurencji "grappling" kat. chłopców r.2000-1998 +65kg
Szymon Piotrowski - II miejsce w konkurencji "grappling" kat. chłopców r.2000-1998 +65kg
Jakub Michalski - II miejsce w konkurencji "grappling" kat. chłopców r.2004-2001 -25kg

27.05.2012, Krosno Odrzańskie
Otwarte Mistrzostwa Polski IMAF w Sztukach Walki

1. Konkurencja "Fighting Ju-Jitsu"
Marika Piotrowska – I miejsce w kat. kobiet open
Rafał Andrzejczak – II miejsce w kat. mężczyzn +19 lat do 75kg
Sebastian Marciniak – II miejsce w kat. chłopców 10-12 lat do 50kg
Szymon Piotrowski – III miejsce w kat. chłopców 13-15 lat do 75kg
2. Konkurencja "Kata Ju-Jitsu Parami"
Sebastian Marciniak, Dominik Michalski – III miejsce w kat. chłopców 13-15 lat

01.04.2012, Tuliszków
Powiatowe Mistrzostwa Judo

Sebastian Marciniak - II miejsce w kat. 2000-2001, 52kg
Jakub Michalski - II miejsce w kat. 2004-2005, 22kg

12.02.2012, Konin
Turniej Pierwszego Kroku w Judo

Michalina Nowak - I miejsce w kat. dziewcząt do 48kg
Jan Prus - I miejsce w kat. chłopców do 44kg
Hubert Nowak - II miejsce w kat. chłopców do 44kg
Aleksander Pietrzak - III miejsce w kat. chłopców do 48kg

29.10.2011, Zielona Góra
XV Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju-Jitsu

1. Międzynarodowe Mistrzostwa Ju-Jitsu Seniorów w Fighting’u
Adam Borkowski (KCJJ / SAMURAJ) – I miejsce w kat. -87kg
Sylwester Żarczyński (KCJJ / SAMURAJ) – I miejsce w kat. -79kg
2. Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju-Jitsu Dzieci w Grappling’u
Dominik Michalski (SAMURAJ) – II miejsce w kat. -38kg
Jakub Michalski (SAMURAJ) – III miejsce w kat. -25kg
Sebastian Marciniak (SAMURAJ) – III miejsce w kat. -50kg

05.06.2011, Inowrocław
Otwarte Mistrzostwa Polski Międzynarodowej Federacji Sztuk Walki - IMAF Polska

1. Konkurencja "Fighting Ju-Jitsu"
Adam Borkowski - I miejsce w kat. senior +80kg
Rafał Andrzejczak - III miejsce w kat. senior -80kg
Sebastian Marciniak - III miejsce w kat. dzieci st. -45kg
Jakub Michalski - III miejsce w kat. dzieci +35kg
2. Konkurencja "Kata Ju-Jitsu Parami"
Adam Borkowski, Michał Radziemski (KCJJ / BUSHIDO) - I miejsce w kat. senior
Jakub Michalski, Jan Prus - I miejsce w kat. dzieci
Sebastian Marciniak, Dominik Michalski - II miejsce w kat. dzieci st.

15.04.2011, Konin
I Turniej Judo Klubu Samuraj Konin

Szymon Piotrowski - I miejsce w kat. dzieci
Dominik Michalski - II miejsce w kat. dzieci
Sebastian Marciniak - III miejsce w kat. dzieci
Monika Mazurek - I miejsce w kat. kobiety open
Marika Piotrowska - II miejsce w kat. kobiety open
Izabela Piątek - III miejsce w kat. kobiety open
Tomasz Siwko - I miejsce w kat. mężczyźni open
Marcin Janiak - II miejsce w kat. mężczyźni open
Rafał Andrzejczak - III miejsce w kat. mężczyźni open

13.03.2011, Konin
Turniej Pierwszego Kroku w Judo

Jakub Michalski - III miejsce w kat. 23kg
Bartosz Muszalski - III miejsce w kat. 36kg
Michalina Nowak - III miejsce w kat. 40kg

04.12.2010, Inowrocław
Mikołajkowy Turniej Sztuk Walki o Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego

Sebastian Marciniak, Dominik Michalski - I miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. dzieci st.
Franciszek Dymek, Jakub Michalski - III miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. dzieci mł.

13.11.2010, Zielona Góra
Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu Kata Parami o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego

Anna Łukaszewska, Monika Mazurek - III miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. senior mixt

09.10.2010, Konin
Turniej Judo Dzieci z okazji XV-lecia istnienia klubu „Górnik” Konin

Jakub Michalski - II miejsce w kat. dzieci mł. -24kg
Dominik Michalski - III miejsce w kat. dzieci -34kg
Hubert Nowak - III miejsce w kat. dzieci mł. -30kg
Jakub Sompoliński - III miejsce w kat. dzieci mł. -43kg

30.05.2010, Inowrocław
Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji IMAF w Sportach Sztuk Walki

Dominik Michalski, Jakub Michalski - III miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. dzieci

08.05.2010, Konin
Mistrzostwa Ziemi Konińskiej 2010 / V-lecie klubów BUSHIDO i SAMURAJ

Anna Łukaszewska, Monika Mazurek - II miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. open
Przemysław Kaczmarek, Marika Piotrowska - III miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. open

10.10.2009, Słupsk
XIII Mistrzostwa Polski Kata Ju-Jitsu Parami

Adam Borkowski, Michał Radziemski (KCJJ / BUSHIDO) - I miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. mężczyzn
Anna Łukaszewska, Monika Mazurek - III miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. mixt

26.09.2009, Inowrocław
I Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski IMAF w Sportach Sztuk Walki

Monika Mazurek, Marika Piotrowska - II miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. junior

30.05.2009, Brzeźno k/Konina
Mistrzostwa Ziemi Konińskiej 2009 / V-lecie klubu SKORPION

Monika Mazurek - I miejsce w konkurencji "Ju-Jitsu Fighting" kat. kobiet
Anna Łukaszewska - II miejsce w konkurencji "Ju-Jitsu Fighting" kat. kobiet
Marika Piotrowska - III miejsce w konkurencji "Ju-Jitsu Fighting" kat. kobiet

23.05.2009, Krosno Odrzańskie
Ogólnopolskie Mistrzostwa Polskiej Akademii Ju-Jitsu

Dawid Koszela - I miejsce w konkurencji "Judo" kat. -70kg

05.10.2007, Słupsk
XI Mistrzostwa Polski Kata Ju-Jitsu Parami

Adam Borkowski, Michał Radziemski (KCJJ / BUSHIDO) - I miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. mężczyzn