Strona startowa Aktualności POKAZ I KURS SAMOOBRONY W GALERII NAD JEZIOREM W KONINIE

POKAZ I KURS SAMOOBRONY W GALERII NAD JEZIOREM W KONINIE


Zapraszamy na pokaz ju-jitsu i samoobrony w wykonaniu zawodników naszego klubu oraz zawodników z Konińskiego Centrum Ju-Jitsu oraz Klubu Sportów Walki BUSHIDO.
Pokaz odbędzie się w ramach imprezy "Bezpieczny Powrót" w Galerii Nad Jeziorem w Koninie 23.09.2012 (niedziela) o godzinie 14:00 (przed sklepem Reserved).
Od godziny 12:00 zaplanowany jest kurs podstaw samoobrony dla wszystkich chętnych - dla dzieci i dorosłych.

Więcej informacji: kliknij

 

 

Komentarze 

 
#1 PODZIĘKOWANIA 2012-09-24 05:33
Nie było okazji podziękować wszystkim uczestnikom po pokazie za udział, zatem oficjalnie na stronie - tradycyjnie DOMO ARIGATO!! również mistrzom - Wojciechowi i Michałowi za oddelegowanie swoich adeptów. Już niebawem na stronie fotki z pokazu.
Za zaproszenie dziękuję Pani Kamili Dubilas - zgodnie z umową polecamy się na przyszłość!
Za pomoc w organizacji dziękuję serdecznie przede wszystkim Jackowi (transport na medal) i Przemkowi (dostrzegam to dopiero post factum i świadomie czy nie- a to nie ważne - porządkujesz moje niezdiagnozowan e ADHD czyt. 100 myśli na sekundę , porządek musi być ! ;) WIELKIE DZIĘKI i do następnego pokazu.
AB
Cytować
 
 
#2 PK 2012-09-25 18:45
Jestem jak zwykle przy takich okazjach zaszczycony,że mogłem brać udział w takim wydarzeniu, które promuje naszą organizację oraz przede wszystkim kulturę i sztukę walki JU-JITSU. Dziękuję za miłe słowa. Padam do nóżek :-)
Cytować