Strona startowa Aktualności PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU 2012 W KONINIE

PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU 2012 W KONINIE


Blisko 180 najlepszych w Koninie sportowców, trenerów i działaczy pojawiło się w poniedziałkowe popołudnie 4.03.2013r. na scenie sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury w roli wyróżnionych przez Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego na Sportowym Zakończeniu Roku 2012.

Na coroczną, uroczystą galę najliczniej zaproszeni zostali reprezentanci tych dyscyplin, które w minionym roku przysporzyły naszemu miastu najwięcej sukcesów sportowych. Tradycyjnie prym wiedli przedstawiciele Konińskiego Klubu Szermierczego, piłkarki nożne Medyka, pięściarze Zagłębia i kolarze Konińskiego Ludowego Towarzystwa Cyklistów, ale nie zabrakło także koszykarek, piłkarzy nożnych i ręcznych, siatkarek, szachistów, tenisistów stołowych, badmintonistów, tenisistów oraz "last, but not least" reprezentantów sportów walki - w tym naszego klubu:
MARIKA PIOTROWSKA - mistrzyni Polski w konkurencji "Fighting Ju-Jitsu" w kat. kobiet open / Otwarte Mistrzostwa Polski IMAF w Sztukach Walki, 27-05-2012 Krosno Odrzańskie
RAFAŁ ANDRZEJCZAK - vice-mistrz Polski w konkurencji "Fighting Ju-Jitsu" w kat. mężczyzn +19 lat do 75kg / Otwarte Mistrzostwa Polski IMAF w Sztukach Walki, 27-05-2012 Krosno Odrzańskie

Otrzymali oni nagrody finansowe i rzeczowe oraz listy gratulacyjne od prezydenta.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW W RYWALIZACJI SPORTOWEJ ORAZ KOLEJNYCH WYRÓŻNIEŃ I NAGRÓD !!

Więcej informacji (+ zdjęcia i krótki reportaż filmowy) na stronach: Urzędu Miasta Konina i portalu Wirtualny Konin.