Strona startowa Aktualności MARIKA na 3 miejscu w XXX Plebiscycie Przeglądu Konińskiego !!

MARIKA na 3 miejscu w XXX Plebiscycie Przeglądu Konińskiego !!


Marika Piotrowska zawodniczka naszego klubu uplasowała się na 3 miejscu podium w XXX Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Regionu Konińskiego organizowany przez "Wydawnictwo Przegląd Koniński".
Wyniki poznaliśmy w czwartek 21.03.2013r. podczas uroczystej gali w DK "Oskard". 
Zwycięzcą plebiscytu okazał się Mateusz Pingot, piłkarz CKS "Sparta" Konin - klubu z nami współpracującego i dzielącego obiekty MOSiR na os. Cukrownia w Koninie.  GRATULACJE MATEUSZ !!
Na drugim miejscu podium stanęła pięściarka klubu "Copacabana" Konin Karolina Graczyk.
W głosowaniu dziennikarzy wygrał kolarz Wojciech Pszczolarski z KLTC. Drugie miejsce zajęła koszykarka Katarzyna Motyl z MKS MOS Konin, a trzecie piłkarka Aleksandra Sikora z KKPK "Medyk" Konin. Trenerem Roku został Tomasz Grabianowski z MKS MOS Konin, działaczem – Jacek Wróbel z "Copacabany" Konin, a sponsorem – ZE PAK SA. 
Dla wszystkich laureatów i gości zaśpiewał zespół Pectus.

GRATULUJEMY wszystkim nominowanym i laureatom, a zwłaszcza naszej zawodniczce Marice - to sukces oczywiście indywidualny, ale również naszego klubu i całego konińskiego ju-jitsu, nie bez udziału organizacji do których należymy - Polskiej Akademii Ju-Jitsu z siedzibą w Zielonej Górze i Międzynarodowej Federacji Sztuk Walki IMAF Polska z Inowrocławia. To nasz wspólny sukces !!

Na koniec klika słów o naszej zawodniczce...
Marika Piotrowska trenuje w Klubie SAMURAJ Konin od samych jego początków tj. od września 2005, posiada 1 KYU Ju-Jitsu - brązowy pas, status studenta Ju-Jitsu (sempai), pełni ponadto funkcję asystenta mistrza - sensei Adama Borkowskiego.
Największe osiągnięcia sportowe Mariki do tej pory to:
III miejsce w konkurencji "Ju-Jitsu Fighting" kat. kobiet w Mistrzostwach Ziemi Konińskiej 2009 - Konin 30-05-2009
II miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. junior wraz z Moniką Mazurek w I Otwartym Międzynarodowym Pucharze Polski IMAF w Sportach Sztuk Walki - Inowrocław 26-09-2009
III miejsce w konkurencji "Kata Ju-Jitsu Parami" kat. open wraz z Przemkiem Kaczmarkiem w Mistrzostwach Ziemi Konińskiej 2010 - Konin 08-05-2010
II miejsce w kat. kobiety open w I Turnieju Judo Klubu Samuraj Konin - Konin 15-04-2011
I miejsce w kat. kobiet open w Otwartych Mistrzostwach Polski IMAF w Sztukach Walki - Krosno Odrzańskie 27-05-2012

Poniżej zdjęcie z gali, więcej zdjęć i informacji pod linkiem oraz w najbliższym Przeglądzie Konińskim.

 

 

Komentarze 

 
#1 Anna Röcker 2013-03-23 18:28
jestem dumna juhu :D
Cytować
 
 
#2 Monika M 2013-03-24 12:38
Gratulacje! ;-)
Cytować
 
 
#3 miron 2013-04-02 09:15
nie mam na razie możliwości osobiście,
więc czynię to w ten sposób:
DUŻE GRATULACJE !!!!!!

pozdrawiam :lol:
Cytować