Strona startowa Aktualności Licencje

Licencje

Witam,
w związku z przedłużającymi się obostrzeniami w kraju jedyną obecnie możliwością na powrót do treningów jest w naszym przypadku pokrótce posiadanie przez każdego ćwiczącego licencji zawodniczej wydanej przez honorowany związek sportowy czy federację sportową. 
W porozumieniu z Międzynarodową Federacją Sztuk Walki IMAF Polska z siedzibą w Inowrocławiu, której nasz klub jest członkiem, każdemu z naszych ćwiczących i prowadzących umożliwiamy wyrobienie licencji.
Decyzję pozostawiam każdemu z Was z osobna, nie narzucam się w żadnym stopniu, ale osób bez licencji niestety nie będziemy mogli wpuścić na dojo. 
Nad ewentualnymi konsekwencjami prawnymi czy zdrowotnymi nie chcę się tutaj rozwodzić, moje stanowisko w większości znacie.
Na zniesienie obostrzeń w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyć… Drugim problemem pozostaje niezakończony jeszcze remont w szatniach. MOSiR umożliwia jednak powrót na salę mimo trwającego remontu – sala pozostaje wolna, jest też możliwość wykorzystania salki konferencyjnej i łazienek, ale po spełnieniu wymogu licencji.

Proponuję załatwienie sprawy wirtualnie, bo tak też przekażę dalej do realizacji. 

Potrzebuję dwie rzeczy:
1. Koszt licencji: 10 zł - płatne na nasze konto:
71 1090 1450 0000 0001 4189 4263 (Santander Bank Polska S.A.) 
2. Skan zdjęcia z opisem - imię i nazwisko oraz data urodzenia w formacie RRRR-MM-DD 
(aktualne zdjęcie typu dowodowego) 
na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin do następnej niedzieli, tj. 21.03.2021r. godz. 12.00. 

Oczywiście po tym terminie będzie również możliwość przesłania, ale na realizację będzie trzeba trochę dłużej poczekać.
Listę wraz ze skanami wyślę bezpośrednio do Federacji, a wg ich zapewnień zwrotne przesłanie licencji powinno nastąpić po wyprodukowaniu w terminie niezwłocznym. 

Optymistycznie widzę, że jest szansa ruszyć z treningami w kwietniu, oby nic nie stanęło na przeszkodzie!

Oczywiście wszystkie w/w dane zbieramy zgodnie z RODO – więcej informacji na naszej stronie: www.samuraj.konin.pl i Federacji: www.imaf.pl – a po zakończeniu procedury zostaną usunięte.

Proszę o kontakt, a w razie pytań czy wątpliwości pozostaję w dyspozycji – najlepiej telefonicznie, ale Messenger i WhatsApp też wchodzą w rachubę.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
sensei Adam Borkowski
kom. 507 323 596