Strona startowa Aktualności MP IMAF 2021

MP IMAF 2021


W dniu 25.09.2021r. po długiej przerwie spowodowanej pandemią zawodnicy naszego klubu nareszcie wzięli udział w zawodach sportowych. W miejscowości Bukowno (woj. małopolskie) rywalizowali w Mistrzostwach Polski IMAF w Sztukach Walki.
Podczas zawodów organizowanych przez IMAF tradycyjnie rozgrywano wiele konkurencji w różnych sportach i sztukach walki (m.in. ju-jitsu, karate, kickboxing i kobudo). Zawodnicy naszego klubu wzięli udział we wszystkich czterech konkurencjach ju-jitsu, ostatecznie kończąc zmagania z ogromnymi sukcesami. Warto powiedzieć, że każdy z naszych zawodników wrócił do domu z co najmniej dwoma medalami, a żaden z nich nie zszedł poniżej 2 miejsca. GRATULACJE, JESTEŚMY DUMNI !!
Dziękujemy trenerom, który łączyli obowiązki z własnymi startami w zawodach - sensei Marika Zalewska i Szymon Piotrowski oraz opiekunom za zorganizowanie dwudniowego wyjazdu i bezpieczny powrót do domu - Agnieszka Juszczak i Paweł Janczewski DOMO ARIGATO !!

Wyniki naszych zawodników w zakładce Osiągnięcia