Strona startowa Aktualności Mikołajki 2021

Mikołajki 2021


27. listopada 2021r. na pięknej hali sportowej w miejscowości Lisiec Wielki pod Koninem odbyły się IX Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Jiu Jitsu Grappling pod egidą Polskiej Konfederacji Jiu Jitsu, której nasz klub jest dumnym członkiem. W szranki stanęło 73 zawodników z 4 klubów zrzeszonych w PKJJ – współorganizatorów imprezy, tj. Akayama, Konińskie Centrum Ju-Jitsu, Bushido, Samuraj. Pośród nich 16 naszych zawodników, którzy zmagania zakończyli z niemałymi sukcesami, szczegółowe wyniki w zakładce Osiągnięcia.
W dodatkowej kategorii „najmłodszym zawodnikiem” został nasz najmniejszy samuraj Adaś Antoniak (rocznik 2016;)
Klub SAMURAJ zajął 3 miejsce w klasyfikacji medalowej dzięki zdobyczom naszych zawodników: 5x złoto, 5x srebro, 5x brąz, 1x IV miejsce.
GRATULACJE dla wszystkich Samurajów i rodziców, podziękowania dla organizatorów, klubów i ich liderów – mistrzów, a przede wszystkim W. Malczak, M. Radziemski, S. Żarczyński oraz sempai B. Dunaj, dla firm i instytucji wspierających, a na koniec, ale niemniej ważnych: dla mistrzów naszego klubu M. Zalewskiej, J. Michalskiego, A. Borkowskiego, a także A. i E. Juszczaków za pomoc przy organizacji i sędziowanie. DOMO ARIGATO !!