Strona startowa Aktualności 5-lecie Sekcji Ju-Jitsu SKORPION

5-lecie Sekcji Ju-Jitsu SKORPION

Dnia 30 maja 2009 odbył się jubileusz 5-lecia Sekcji Ju-Jitsu SKORPION z Brzeźna k/Konina.

W programie obchodów znalazły się nominacje na wyższe stopnie wtajemniczenia Ju-Jitsu (w tym nominacje mistrzowskie na 1°DAN JJ Michała Śliwińskiego i Tomasza Biernata zawodników Konińskiego Centrum Ju-Jitsu), pokazy sztuk walki i tańca oraz zawodów, w których udział wzięło 6 zawodników naszego klubu. 

Po raz pierwszy w Koninie odbyły się zawody w konkurencji Ju-Jitsu Fighting. 
W kategorii kobiet całe podium zdominowały zawodniczki naszego klubu!! 
Monika Mazurek zajęła I miejsce, Anna Łukaszewska II a Marika Piotrowska III miejsce. 

W kategorii mężczyzn zaraz za podium uplasował się Dawid Koszela zajmując IV miejsce. 

W Finale Mistrzostw Ziemi Konińskiej w Kata Ju-Jitsu Parami Juniorów klub SAMURAJ reprezentowała jedna para w składzie Filip Mazurek i Szymon Piotrowski. Chłopcom zabrakło jedynie 7 punktów by wejść do ostatecznej "czwórki" i w klasyfikacji generalnej zawodów zajęli wysokie V miejsce

Wszystkim zawodnikom gorąco gratulujemy a senseiowi Marcinowi i całej sekcji Skorpion dziękujemy za wspaniałą imprezę, życząc kolejnych rocznic i równie udanych ceremonii!!

mistrzowie i adpeci klubów SAMURAJ i SKORPION